X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu
Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu
Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu
Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu
Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu

Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139269
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime ne alabilirim diye düşünüyorsanız Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerinde mutlu çift figürleri olan bu müzik kutusu ile sevgiliye oldukça romantik bir hediye almış olacak ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. En romantik ve duygusal hediye ürünler arasında yer alan Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu hediyesini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevgiliye sürpriz yapabilirsiniz. Kız arkadaşa hediye olarak alınabileceği gibi aynı zamanda asker sevgiliye  asker hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bu müzik kutusu sayesinde erkek arkadaşınız her zaman sizi düşünecektir.

Sevgililer günü gibi özel günlerde romantik ve farklı aşk hediyeleri arayışı içerisindeyseniz eğer, Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! Yalnızca sevgililer günü için değil aynı zamanda sevgiliye doğum günü ya da yıl dönümü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz oldukça anlamlı bir hediye olacaktır. Sevgiliniz bu müzik kutusunu dilerse iş yerinde dilerse de evinde sergileyerek baktıkça sizi düşünecektir. Kadınlar haricinde sevgililer günü erkeğe alınabilecek hediyeler arasında da en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Şık ve kaliteli tasarımıyla göz dolduran bir hediye seçeneği olan Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu ile sevgiliye unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmaya hazır olun!

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz ve kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz unisex bir hediye olan Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu ile sevgiliye karşı olan aşkınızı ona en romantik şekilde gösterecek ve aşkınızın ilk günkü gibi heyecanlı olmasını sağlayacaksınız. Bu anlamda sevgililer günü için alınması gereken en özel hediyeler sevgiliye saat veya biblo müzik kutusu hediyesi olacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye artık kara kara düşünmeye hiç gerek yok! O halde daha fazla beklemeden Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu'nu hemen sipariş ederek sevgiliye unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz!  En özel hediye seçeneklerini yine Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız.

Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 19cm x 16cm ölçülerindedir.

  • Sert dayanıklı plastik malzeme.

  • Müzik kutusunun kurma kolu önde çiçekli LOVE yazılıdır ve müzik mekanizması arkada bölümde bulunmaktadır.

  • Müzik kutusunda Beethoven Für Elise parçası çalmaktadır.

  • Mutlu Çift Sevgililer Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.