X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati
Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138692
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
75 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmen günü için sevilen öğretmene güzel bir hediye alarak onu sevindirmek istiyorsanız eğer öğretmene alınacak hediyeler arasında bulunan Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati hediye seçeneğini ona armağan edebilir ve Baş öğretmene olan saygıyı da göstermiş olursunuz. Ayrıca ülkesini seven arkadaşa ya da babaya doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek ofis eşyaları arasında yer alan bu duvar saati'ni hemen sipariş edebilirsiniz.

Mesela vatanını seven ve Atatürk'e hayran olan babaya doğum günü sürprizi olarak Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati'ni Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek ona unutamayacağı ve son derece değerli bir hediye almış olursunuz. İş yerinde veya evde duvara asacağı ve baktıkça gururlanacağı bu hediye ile babayı oldukça mutlu etmeniz mümkün. Doğum günü gibi özel günlerde baba için hediye olarak ne alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Bu anlamlı duvar saati hediyesi ile babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz! Sevdiklere alınabilecek dekoratif duvar saatleri seçenekleri arasından en değerlisi ve en çok tercih edileni olacak Atatürk İmzalı Ve Fotoğraflı bu duvar saati, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra ülkesini seven arkadaşa alınacak doğum günü hediyeleri içerisinden Mustafa Kemal Atatürk İmzalı ve Fotoğraflı Duvar Saati'ni hiç beklemeden sipariş ederek arkadaşa unutamayacağı ve son derece manevi bir değere sahip hediye armağan etmiş olacaksınız. Hediye sahibinin baktıkça gururlanacağı ve sizi hatırlayacağı anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden sevdiklere özel olarak bu duvar saatini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek onları sevindirebilirsiniz. En özel anlar için alınması gereken en özel hediye seçeneklerini sakın kaçırmayın!

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Duvar Saati'ni Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap malzeme üzerine baskı yapılmaktadır.
  • Büyük saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.