X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » tatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt
tatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt
tatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt
tatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt

tatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137361
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 26 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Mustafa Kemal Atatürk aşığı bay veya bayan herkes için tercih edilebilecek ömürlük bir hediye; Mustafa Kemal Atatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk' e olan sevgisi ile yaşayan biri olarak kendinize alabileceğiniz veya sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz tasarım t-shirtümüz benzerlerini geride bırakan bir tasarıya sahip. Atatürk'ün en güzel fotoğraflarından biri ile tasarlanan t-shirtümüzün imzası ile detaylandırılıp eşsiz bir görüntüye kavuşturulmuştur. Şimdiye kadar böylesini görmemişsinizdir eminiz ki. Dolabınızın gözdeleri arasına girecek Mustafa Kemal Atatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt ile istediğiniz her yere çıkabilirsiniz. Sokağa, caddeye, yürüyüşe, tatile, okula kısacası dilediğiniz her yerde bu tasarım harikası t-shirtü kullanabilirsiniz. Emin olun ki tüm gözler sizde olacak, Atatürk sevginiz dışa yansıyacaktır.

Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan t-shirtlerimizin dokusu da oldukça kalitelidir. Terletme ve sıkma yapmayacağından dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar giyebilirsiniz. Üzerinizden çıkarmak istemeyeceğinize eminiz ama.. Özel gün hediyesi olarak Atatürk sevdalısı dostalarınız/arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz Mustafa Kemal Atatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt'ü kendiniz için de hazırlatabilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Atatürk İmza Tasarımlı Baskılı T-shirt'ü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.