X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası
Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası
Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası
Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası
Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası
Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası

Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137323
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
25 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.

Mühendislere özel hediyelik kahve kupası kırmızı, mavi, sarı , siyah gibi rengarenk  seçenekleriyle görenleri  neşelendiriyor.

Mühendisleri bilirsiniz. Her zaman işleri balarından aşkındır ve yaptıkları iş onlara çok zevkli geliyor olsa da bizler için, yani dışardan bakanlar için oldukça karmaşık ve sıkıcıdır. Ama siz  isterseniz onların çay – kahve molaları kadar kısa da olsa minik zaman dilimlerini  zevkli ve eğlenceli bir hale  getirebilirsiniz.

Bu neşeli kahve – çay kupasının üzerinde meslekleri ile ilgili objelerin en eğlenceli ve renkli şekilde resimleri bulunuyor ve bunlar  da mühendisler için oldukça  eğlenceli görünecektir. Onları her zaman ilgilendiren; gönye, iletki, laptop, çekiç, proje çizimleri, takım çantasının  alet- edavatları, gibi bilimum objelerin üzerinde bulunduğu  resimler onlara belki de  ilk defa bu kadar eğlenceli görünecek ve verdikleri  molalar da  bir o kadar zevkli kılınacak. Mühendis erkeklere yılbaşı hediyeleri arıyorsanız örneğin bu güzel kupalar onlar için paha biçilmez hediyeliklerden olacaktır.

Bu güzel kupaları onlar için  tam  dört renk seçeneğinden  seçebileceksiniz. Sarı sever lere sarı, kırmızı da hoşlananlara kırmızı, ve siyah mavi düşkünü olanlara da bu güzel renklerden kupa tasarlatabilirsiniz. Ve elbette bu neşeli kupanın üzerinde de onları  tasvir eden bareti başında  mutlu – mesut bir  mühendisin de resmi olacaktır. Hemen altında hediye sahibinin ismi – soy ismi yer aldığı gibi  titri de  yer alacak elbette. Mühendis olan sevgilinize yaş gününde sevgiliye doğum günü mesajları  uzun dizeleri  eşliğinde  bu bardaklardan  verdiğinizde  muhteşem bir buluşma yaşatacaksınız onlara.

Gelin hep birlikte onlara neşeli ve zevkli özel bir kupa tasarlaylım. Mühendis dostlara, yakınlara çok ekonomik fiyatlara hazırlatabileceğiniz bu özel kupalarla en özel günlerinde ya da içinizden geldiği bir zaman da gönüllerini alabileceksiniz. Meslek erbaplarında verilebilecek en iyi hediyeler nelerdir diye durup bir anlığına düşündüğünüzde, mesleğe özel kupalar mutlaka ki sizin de aklınıza yatacaktır. Zira her kim hangi meslekten olursa olsun, mutlaka  herkes kupa kullanır ve  kupalarda  bardaklar arasında en  sevilerek kullanılan objelerdendir.

Analitik düşünmeyi seven, dünyayı yaşanabilir hale getiren yegane insan mühendislerimize özel harika bir ürünümüz var!! Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası..

Daha iyi yaşamamız ve teknolojik aletleri daha kolay kullanabilmemiz için ellerinden geleni yapan sevgili mühendis dostlarımızın keyifle içtiği içeceklerini sıradan bir bardaktan yudumlamalarına içimiz el vermedi ve bu tasarım harikası kupayı oluşturduk. Mühendisliği vurgulayan figürler ile hayata geçirilen kupamız, mühendislik mesleğini büyük bir zevkle yapan yakınlarınız veya mühendis olma yolunda emin adımlarla ilerleyen mühendislik öğrencisi dostlarınız için tercih edebileceğiniz çok özel hediyelerden biri. Siyah, mavi, sarı ve kırmızı renklerle detaylandırılan kupa mühendislik figürleri ile hazırlanan tasarımının dışında üzerine kusursuzca işlenecek isim-soyisimle de dikkat çekiyor. Bu onu daha da özel kılıyor ve mühendis sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. İsimlerine özel olarak hazırlanan bir hediye aldıklarında ne kadar mutlu olacaklarını tahmin edebiliyorsunuzdur sanırım. Ve ayrıca Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası ile onlara verdiğiniz değer de gözler önüne serilecektir.

Basit bir kupa bardağı üzerine bastığımız figürler ve isim-soyisimle sıradanlıktan çıkardık ve mesleğini en iyi şekilde yerine getiren mühendis dostalarımız için çok değerli bir hediyeye dönüştürdük. Sizde mühendis arkadaşıma ne hediye alabilirim? diye günlerdir düşünüyorsanız seçiminizi Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası'ndan yana kullanarak en güzel ve kalıcı armağanı verebilirsiniz.

 

Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.