X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti
Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti
Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti
Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti
Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti
Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti

Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139037
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Muhabbetini çok sevdiğiniz arkadaşa veya sevgiliye güzel ve unutulmayacak bir doğum günü hediyesi almayı planlıyorsanız eğer ona kesinlikle Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti seçeneğini armağan etmelisiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak kendisini özel hissetmesini sağlayabilir ve hediye sahibi ile aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Muhabbeti güzel olan erkeklere hediyeler neler olabilir diye merak ediyorsanız eğer, bu rakı bardağı setini sakın kaçırmayın!

Aynı şekilde evlilik yıldönümü hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Rakı içmeyi ve keyifli ortamları seven eşe kesinlikle alınması gereken bir hediye seçeneği olan Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra erkek sevgiliye yapılabilecek sürprizler neler olmalıdır diye kara kara düşünüyorsanız eğer, bu rakı bardağı setini hiç görmemişsiniz demektir. Erkek sevgiliye ve eşe doğum günü sürprizi olarak sipariş edebileceğiniz anlamlı ve oldukça anısal değere sahip bir hediye olan Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti, unutulmayacak bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Kişiye özel olarak hazırlanan rakı bardakları ile hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Doğum gününde arkadaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliyi veya eşi ve babalar gününde babayı son derece sevindireceksiniz. Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti, 8 bardaktan oluştuğundan uzun ve kalabalık sofralar için oldukça ideal bir hediye olacaktır. Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti ile sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak anılar yaşayacak ve aranızdaki bağı hiçbir zaman koparmayacaksınız. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısıyla hazırlanan Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti'ni kolaylıkla sipariş ederek sevdiklerinizi şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti'ni sakın kaçırmayın!

Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 4 Adet üzeri baskılı rakı kadehi ve 4 adet baskısız kadeh gönderilmektedir.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.
  • Muhabbeti Bol Olanlara 8li Rakı Bardağı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.