X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi
Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi
Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi
Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi
Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi

Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139035
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Karşılıklı muhabbet etmeyi sevdiğiniz kişiye doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz anlamlı bir hediye olan Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Bardağı seti, arkadaşınız tarafından çok beğenilecektir. Üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda ayrıca erkek eşe doğum günü sürprizleri olarak da sipariş edebileceğiniz bu rakı bardağı setini erkek eşiniz çok beğenecektir.

Aynı zamanda sevgiliye en güzel hediyeler erkek için kesinlikle onun karakterine uygun olan hediye olacaktır. Muhabbetine doyum olmayan sevgiliye ise alınabilecek en güzel hediye Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Bardağı seti olacaktır. Bu bakımdan erkeğe yapılabilecek sürprizler arasından en çok tercih edileni olan rakı bardakları ile unutulmaz anılar yaratmaya hazır olun!

Sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz isimli rakı bardağı seçenekleri arasından en çok tercih edilen modellerden biri olan Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ya da babaya babalar günü hediyesi olarak kesinlikle almak isteyeceğiniz anlamlı bir hediyedir. Bu bağlamda erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler neler olmalıdır diye merak ediyorsanız ve erkek sevgiliniz rakı içmeyi ve muhabbet etmeyi seviyorsa kesinlikle cevabınız Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi olacaktır.

En özel günler için en özel insanlara alınabilecek güzel bir hediye seçeneği olan Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi seti, Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. Doğum günü gibi özel günlerde sipariş edebilir ve sevdiklerinizle unutulmayacak günler yaşayabilirsiniz. İsim baskılı olmasıyla hediye sahibi kendisini son derece önemli hissedecek ve sizi daha çok sevecektir. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 2Adet üzeri baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.
  • Muhabbeti Bol Olanlara 2li Rakı Kadehi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.