X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört
Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört
Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört
Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört
Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört
Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört

Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136999
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
100 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
150 karakter yazabilirsiniz.

Motosiklet tutkunlarına özel isimli tişört motor düşkünü sevdiklerinizin maskotu kadar seveceği bir hediye olacak!

Motosiklet tutkunlarını bilirsiniz. Neredeyse motorları yüzünden seyyar yaşamayı bile göze alacak olan bu kişilerin kanı sanki farklı renkte akmaktadır. Zamanlarının çoğunu motorlarının üzerinde özgürce gezerek geçiren bu insanlar onlara motorlarını hatırlatacak objeler verdiğinizde bayılırlar. İşte tıpkı Hediye Fabrikası’nda sergilenen isme özel bu tişörtte olduğu gibi.. Motorculara alınabilecek hediyeler konusunda bundan böyle kapı kapı gezmenize gerek kalmayacak. Zira bu tişörtü ören her motorcu gibi sizin tanıdığınızda onu gördüğü anda işte hediyem diye düşünecektir.

Sevdiğiniz adam, eşiniz, kankanız hatta babanız bile koyu bir motosiklet tutkunu olabilir. Kimi zaman hafta sonunu bile beklemeden işten geldiği gibi motorunun üzerine atlayarak şehri turlamaya çıkan bu özgür ruhlu adama onu yansıtan bu tişörtten hediye ettiğinizde emin olun ki bu hediyeye bayılacak. Terlik, kemer, parfüm ya da benzeri ürünler hediye etiğinizde bu kadar sevinmeyecek olan bu motorcuyu sevincinden bulutların üzerine çıkarmak istiyorsanız, bu tişörtü seçtiğinizde gözlerinin nasıl parladığına sizler de şahit olabilirsiniz. Motor kullanan erkek sevgiliye alınacak en güzel hediye nedir diye soracak olursanız, cevabımız kesinlikle bu tişört olacaktır.

 

Siyah ya da beyaz fon üzerine (isteğiniz doğrultusunda belirlenecektir) tanıdığınızın motosikletinin markasının, logosunun ve tanıdığınızın kan grubu ile ad – soy ad bilgilerinin baskılanacağı bu özel tişört, motoruna bindiği anların da eşlikçisi olacaktır. Bu tişörtle  tamamen bütünleşmiş olarak hediyenizi kabul eden  tanıdığınızın bundan öyle en sevdiği giysisi bu tişört olacaktır. Dilerseniz konu ile ilgili olarak plaka anahtarlık seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Motosiklet markasından yola çıkılarak arma  haline getirilmiş baskının süzüldüğü bu  tişört ile  arkadaşınız kendisini tamamen bu tişörtle özdeşleştiğini hissedecek. Dolayısıyla da  hediye ettiğiniz tişörtte tamamen kendini bulacaktır. Emin olun ki bu tanıdığınıza dünyayı hediye etseniz bu kadar mutlu olamaz. Zira motosiklet tutkusu başta da  dediğimiz gibi bir başka hayat ve felsefe biçimidir. Bu tutkuyu yaşanmayanların asla bilemeyeceği bu aşk, yanında  getirdiği hız tutkusu, özgürlük tutkusu belki onu anlayamasanız da  bu tüşört sayesinde  onunla hem hal olmanızın en büyük göstergesi olacaktır. Bu nedenle de  onun gözünde  ki değerinizin de büyüyeceği kesin olacaktır.

 

Motorsikleti olan her insanın bir motorsiklet tutkunu olduğunu bilirsiniz. Bu tutkuya kendini kaptıranların motorsikletleri herşeyden önce gelir. Asla vazgeçemeyecekleri bu bağımlılık geçmeyeceği gibi gün ve gün artış gösterir. Motorsikletleriyle caddelerde gezmek onlara büyük bir haz verir ve üzerinden asla inmek istemezler. Hemen hemen her erkekte görülen bu bağımlılık sizin çevrenizdeki beylerde de var ise ve onlara ufak bir hediye vermek istiyorsanız işte size harika bir öneri; Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört. Motoru ile büyük bir aşk yaşayan sevgilinize, babanıza veya erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu tişörtün sıradışı baskısı beyleri kendine hayran bırakacak. Motorsikletlerini kullanırken, evde, sokakta, veya sporda keyifle kullanacakları bu tasarım tişörtü üzerlerinden çıkarmak istemeyeceklerine eminiz.

motorsiklet aşığı beylere özel isimleriyle hazırlatabileceğiniz Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişört için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Bu hediye seçimi ile en doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz.

 

Motorsiklet Tutkunlarına Özel İsimli Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.