X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Bayan Sevgiliye » Sevgiliye Bileklik » Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik
Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik

Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139312
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü gibi özel günlerde arkadaşa veya sevgiliye güzel ve farklı bir hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik ürününü gönül rahatlığıyla tercih ederek doğum günü için hediye edebilirsiniz. Özellikle erkeklerin asla hayır diyemeyeceği hem şık hem de son derece kaliteli bir ürün olan Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik, kişiye özel işlemesiyle hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini sağlayacaktır. Yalnızca doğum günü için değil, aynı zamanda sevgililer günü ya da yıl dönümü gibi önemli günler için de hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Bu anlamda sevgiliye en güzel hediyeler içerisinde bulunan ve en çok tercih edilen kişiye özel hediyelerden biri olan bu bileklik, sevgiliye iyi ki almışım diyeceğiniz bir armağan olacak!

Hediye sahibi için doğum günü gibi anlamlı günlerde kişiye özel hediye yarat arak ona asla unutamayacağı bir gün yaşatabilir ve hediyeye her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Mors alfabesiyle baskılanacak olan ismi ile kendisini özel hissedecek olan arkadaşınız hediyeyi çok beğenecek! Oldukça kaliteli olan bu deri bileklik, gerçek sığır derisinden üretilmesiyle fark yaratacak! Aynı şekilde derinin bağlayıcı noktaları da son derece sağlam olan bu ürün, uzun yıllar boyunca hediye sahibinin kullanabileceği anısal değerde bir hediye olacaktır. En kaliteli erkek aksesuar bileklik seçeneklerinin başında gelen Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik seçeneğini dilerseniz arkadaşa doğum günü hediyesi, dilerseniz de sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevdiklerinizle aranızdaki samimiyeti hiç olmadığı kadar güçlendirebilirsiniz.

Bir erkeğe alınması gereken bileklik veya cüzdan erkek aksesuarları, erkeklerin çok beğeneceği ve her daim kullanacakları ürünler olacaktır. O yüzden ona son derece kaliteli bir ürün olan Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik'i rahatlıkla hediye sahibine armağan edebilirsiniz. Doğum günü gibi 14 şubat sevgililer günü erkek hediyeleri olarak kesinlikle almanız gereken ürünlerin başında gelen Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu anlamlı hediyeyi sakın kaçırmayın!

Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bileklik Yaklaşık olarak 20cm ölçüsünde iki sıra deridir.

  • Bileklik gerçek sığır derisidir.

  • Özelleştirme ve bağlantı bölümü paslanmaz çeliktir.

  • Özelleştirme bölümünde yazacağınız ismin mors alfabesindeki karşılığı yazacaktır.

  • İsminiz lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.

  • Mors Alfabesi Yazılı Hediye Deri Bileklik özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.