X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Minyatür Taksim Tramvay Biblosu
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu

Minyatür Taksim Tramvay Biblosu

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137470
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İstanbul tutkunlarına harika bir ev hediyesi; Minyatür Taksim Tramvay Biblosu!

Evini yenileyen veya yeni ev alan sevdiklerinize dekoratif bir ürün almayı düşünüyorsanız tercih listenizde en baş sıralara ekleyebileceğiniz bu biblo ile İstanbula'a olan hayranlığı ile bildiğiniz dostlarınızı mutlu etmeniz mümkün. İstanbul'un göz bebeklerinden biri olan Taksim tramvayı ile hayat bulan bu bibloyu gerçeğinden ayırt etmek mümkün değil. Evlerin salonlarına İstanbul2un havasını getirecek Minyatür Taksim Tramvay Biblosu en sıradan dekorasyonları bile renklendirmeyi başaracak. Selonlarda şık bir detay olabilecek Minyatür Taksim Tramvay Biblosu ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinizin ne kadar mutlu olduklarını gördüğünüzde anlayacaksınız.

Yeni kurulan veya yeni alınan evlere hediye olarak tercih edebileceğiniz Minyatür Taksim Tramvay Biblosu'nu ofis hediyesi olarak da tercih etmeniz mümkün. Dekorasyon ile bir bütün haline gelecek Taksim tramvayı biblosu ömürlük bir hediye olacağından kalıcılığı daim olacaktır. Sevdiklerinize her gördüklerinde sizi hatırlatacak, hep sevgiyle anılmanızı sağlayacaktır. İstanbul'a özelm duyanlar ise bu bibloya baktıkça özlemlerini giderecekler, Taksim sokaklarında dolaşmış kadar olacaklar. Minyatür Taksim Tramvay Biblosu'nu ev veya ofis hediyesinin dışında kendiniz için de tercih etmeniz mümkün. ACele edin ve bu şık ürünü kaçırmayın!

 

Minyatür Taksim Tramvay Biblosunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Eskitme yöntemi ile metal kullanılarak yapılmıştır.
  • 12.5 cm x 8 cm ölçülerindedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.