X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı
Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı

Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139145
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Minimalizm akımından etkilenen ve hayatının her parçasında minimalizmi benimseyen bir arkadaşa sahipseniz eğer, bütün paralarını ve değerli eşyalarını tek bir yerde toplayabileceği Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı hediye seçeneğini ona armağan ederek minimalizme vermiş olduğu öneme destek olabilirsiniz. Üstelik cüzdanın üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel kılabilir ve hediye sahibine güzel bir jest yapabilirsiniz. En güzel kişiye özel ürünleri bulabileceğiniz hediye sitesi olan Hediye Fabrikası'nda sevdiklerinizi kesinlikle mutlu etmeyi başaracaksınız.

Aynı zamanda anneler günün de minimalist anneye alabileceğiniz ve kendisini oldukça özel hissettirmeyi başaracağınız bu hediye sayesinde annenize güzel bir sürpriz yapacaksınız. Annenizin her şeyini bu cüzdanda saklayacağına ve ona günlük hayatta büyük kolaylıklar sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Anneme ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken farklı ve oldukça şık bir hediye tercihi olacaktır. Anneye ve kız arkadaşa özel alabileceğiniz gibi bayan öğretmen için öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında da yer alan Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdan, hem çevreci bir hediye olmasıyla, hem de kişiye özel isim baskılı bir hediye olmasıyla öğretmeninizi sevindirecek ve aranızdaki bağı güçlendirecektir. Bu açıdan isim yazılı cüzdan modelleri arasında dikkatleri üzerinde toplayan Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdan Hediye sahibi tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır.

Son olarak kız arkadaşa özel olarak sevgililer günü için sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz ve minimal yaşamı tercih eden kız arkadaşınızı çok şaşırtacak olan Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı, kız arkadaşınıza almış olduğunuz en güzel ve anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Sevgililer günü için sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir armağan olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden sevgililer günü ya da doğum günü için minimalist olan bütün sevdiklere Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı hediye seçeneğini sipariş edebilir ve onları hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda istemediğiniz kadar çok seçenekte hediyeler arasından sevdiklerinize en güzel hediyeleri hemen sipariş edin!

Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 12 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Malzem: Kumaşı aşınmalara karşı dayanıklı ve doğada tamamen çözünebilmektedir.
  • Baskı, tek tarafına yapılmaktadır.
  • Minimal Tasarımlı Kişiye Özel Bez Cep Cüzdanı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.