Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı
Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı

Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137469
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Sıradan bir görüntüye sahip giriş kapınızı farklı bir aksesuar ile detaylandırmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise işte sizlere sunduğumuz o harika ürün; Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı.

Evinizin dekorasyonuna önem veriyor ve renkli kişiliğinizi mutlu yuvanızın her köşesine yansıtmak istiyorsanız Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı ile harika bir seçim yapmış olacaksınız. Çünkü bu kapı yazısı pembe renkli bir minibüs ile detaylandırılmış, 'Welcome' yazısı ile kapı süsü haline dönüştürülmüştür. Evinizin giriş kapısında yerini alacak bu süs ile içerdeki renkli yaşamınız dışa yansıyacak. Evinize gelen misafirlerinizin de ilgisini çekecek Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı'nı nereden edindiğiniz merak konusu olacak. Hediye Fabrikası'nın sizlere sunmuş olduğu bu neşeli ürünü satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki?

Evinizin giriş kapısına asmak için tercih edeceğiniz Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı'nı odanızın kapısına da asmanız mümkün. Bu keyifli ürünü edinmek için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturmanız olacaktır. Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı'nı ev hediyesi olarak en sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özel metal malzemeden eskitme takniği ile yapılmıştır.
  • Ölçüleri 21 cm x 16 cm'dir
  • Welcome yazısı eskitme ahşaptır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.