X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Ahşap Foto » Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

159,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139328
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Liseden ya da üniversiteden mezun olacak arkadaşa güzel bir mezuniyet hediyesi alarak ona kendinizden bir anı bırakmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneği tam aradığınız ürün olacak! Birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı kaliteli ahşaba lazer baskısı ile baskılatarak oluşturulacak Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu gönül rahatlığıyla sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Ahşap hediye rengi ile kaliteli ahşabın şıklığı ve özel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecek olan bu ahşapfoto'yu hediye sahibi dilerse evinde dilerse de iş yerinde saklayarak baktıkça sizi hatırlayacaktır.

Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, ahşap üzerine fotoğraf transferi ile oluşturulup kaliteli baskısıyla uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını koruyacaktır. Hediye sahibine verdiğiniz değeri en güzel şekilde göstermenizi sağlayacak olan Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kişiye özel hazırlanacak bu hediye ile hediye sahibi kendisini oldukça önemli görecektir. Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, üzerinde yer alan ahşap çerçeve ler ile dikkatleri üzerine çekecek bir ürün olacaktır. Mezun olan arkadaşa, çocuğa, sevgiliye alınması gereken en özel hediye seçeneklerinden biri olan Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Bütün bunların yanı sıra mezun olan sevdiğinize güzel bir fotoğraf albümü hazırlama istiyorsanız Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneği tam aradığınız hediye olacaktır. Birlikte yaşadığınız anıları saklayabileceğiniz ve uzun yıllar sonra bile birbirinizi hatırlamanızı sağlayacak olan Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, hediye sahibi tarafından çok beğenilecektir. Ayrıca mezun olan aşkıma özel anlamlı bir hediye almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, sevgiliniz için çok anlamlı bir hediye olacak! O halde daha fazla beklemeden Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Mezun olanların asla hayır diyemeyeceği anısal nitelikte bir hediye olan bu anlamlı ürünü hemen sipariş edin!

Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Duvara asmak için uygundur.

  • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.

  • Mezuniyet Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.