X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti
Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti

Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135644
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

Şair ve düşünce adamı Mevlana göz alıcılığıyla bu kalem setine şıklık katıyor. Böylesine anlamlı bir hediye vermek hem veren için hem de alan için o kadar onurlu ve keyiflidir ki.. Mevlana silüeti ile hazırlanan bu çok özel kalem seti; ofis hediyesi olarak eşe , arkadaşa , öğretmene , aileye hediye edebileceğiniz çok şık bir hediye olacak. Sevdiklere özel olarak alınabilecek en guzel dogum gunu hediyeleri arasında bulunan bu hediye seti ile sevdikleri son derece mutlu edeceksiniz.

Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak. Siyah ve metal görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip kalem ve Mevlana desenli şık bir anahtarlıktan oluşan bu set, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor. Bu anlamda kullanılabilecek masaüstü ofis malzemeleri içerisinde bulunan bu seti arkadaşa ya da babaya ofis hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları, anahtarlarını biraraya toplayacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır. Mevlana kabartmalı bu isme özel kalem ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız. Aynı zamanda anahtarlık çeşitleri arasından en çok tercih edilecek olan ürünlerden birisi de kesinlikle Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti'dir.

Sevdiklere özel günlerde ve doğum gününde alınabilecek dogum gunu hediyeleri içerisinden hiç düşünmeden almanız gereken özel ürünlerden biridir. Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti'ni ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

Mevlana Kabartmalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalem boyu 14 cm'dir.
  • Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.