Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Bileklik Modelleri » Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik
Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik

Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik

74,89 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137196
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Basit, sıkıcı gibi görünen kıyafet kombinlerinize sihirli bir dokunuş kondurmayı ister misiniz? Nasıl olacak diye merak ediyorsanız işte size bu işin sırrı; Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik..

Bazen en sıradan bulduğunuz kıyafetlerinizin üzerine şık bir takı takarsınız ve göz alıcı bir güzellikte kombinler yaratırsınız. En basit kombinleriniz bile zarif bir takıyla birleşince inanılmaz bir şıklığa ulaşır. Şık takıları sadece özel günlerde veya gecelerde kullanabilirim diye düşünmeyin! Günlük yaşamda da göz kamaştıran takılar veya aksesuarlar ile şıklığa ulşamanız mümkün. Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik de bu şıklıkta tasarlanmış eşsiz bir ürün. Göz alıcı taşlarla bezenmiş deri kordonu size zarif bir görüntü sunuyor. Narin bileiğinizde hoş bir görüntü sergiliyor. Bu muhteşem bileklik ile kendinizi iyi hissetmeniz kaçınılmaz.

Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik'e sahip olmak için acele edin ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Bu şık aksesuarı dilerseniz bayan sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

 

Metal Ve Taşlarla Süsşü Bayan Deri Bileklik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Bilekiğin kalınlığı 8 mm dir.
  • Deri ip üzerinde kristal taşlar kullanılmıştır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.