X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye
Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye
Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye
Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye
Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye

Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137468
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

İlginç hediyeler vermekten hoşlananlara harika bir hediye önerimiz var! Tasarımı ile büyük ilgi gören Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye.

Özel günlerde en sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz klasik hediye alternatiferinden sıkıldıysanız Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye ile sıradışı bir hediye vermenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çünkü bu keyifli ürünü hediye edeceğiniz arkadaşınız, sevgiliniz veya kardeşiniz çok eğlenecek, şimdiye kadar aldığı en farklı hediye bu ürün olacak. Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye yüzlerce çividen oluşuyor. Arka kısmına koyduğunuz herhangi bir objenin veya elinizin şeklini alıyor ve sıradışı bir çerçeveye dönüşüyor. İstenildiğinde ise eski haline dönüşüyor ve yeniden şekil alabiliyor. Ofislerde veya evlerin salonlarında dekorasyona farklı bir hava kazandıracak Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye ömürlük bir hediye olacağından kalıcılığı ve ilk günkü heyacanı daim olacaktır.

Mesai arkadaşınıza farklı bir ofis hediyesi vermek istiyorsanız, sevgilinize sıradan hediyeler vermekten sıkıldıysanız veya kardeşinizi sürpriz niteliğinde bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye'den yana kullanın ve sıradışı bir hediye ile o özel insanları mutlu edin. Farklılıktan hoşlanan biriyseniz kendiniz için de satın alabilirsiniz.

 

Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal Pinart'ın boyutları 20 cm x 15 cm x 3.5 cm'dir
  • Üstüne bastırılan her şeyin şeklini alarak çivilerden oluşan sanat yapmaya hazır olun.
  • 8 yaş üzeri için uygundur.
  • Metal Pinart özenli paketlemesi ile gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.