Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası
Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası
Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası
Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası
Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası

Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F114698
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Bu anneler gününde annenize hoş bir hediye ile şaşırtabilirsiniz. Kalpli el izi figürleri bulunan Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası'sının sağ ve sol köşelerine istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Anneniz her çay-kahve içtiğinde sizi hatırlasın, yüzünden gülücük eksik olmasın..

Neden Kişiye Özel Hediyeler?

Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda bu hediyenin bir eşi daha yoktur. Sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Yetişkinden çocuğa, kadından erkeğe tüm insanların en beğendiği hediyeler, kendine özel hazırlanmış olanlardır.
Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Kalabalık bir ortamdaysanız oradaki en ilginç hediyelerden birini veriyorsunuzdur.
Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir hediye vermek istiyorsanız bir Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır.
Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs. ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Mesajlı Anneler Günü Çay-Kahve Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskılarımızda baskı, kupa kulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

 

Anneler Günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Anneler Günü İçin Özel Tasarımlı Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.