X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik
Mermer İsimlik

Mermer İsimlik

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138919
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.

Erkek arkadaşa ya da iş arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak güzel bir hediye almak istiyorsanız Mermer İsimlik hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak oluşturacağınız bu anlamlı hediye ile sevdikleriniz kendisini çok özel hissedecektir. Özellikle erkek arkadaşa sevgililer günü için hediye olarak alabileceğiniz Mermer İsimlik, çok özel bir ofis hediyesi olacaktır. Bu anlamda erkeğe sevgililer günü hediyesi için tercih edebileceğiniz en klas hediye Mermer İsimlik olacaktır. Baktıkça sizi hatırlayacak olan erkek arkadaşa kesinlikle alınması gereken özel bir hediye tercihidir.

Sevgililer günü haricinde yıldönümü hediyeleri içerisinden de seçebileceğiniz Mermer İsimlik, kocaya yıl dönümü hediyesi olarak hiç düşünmeden alabileceğiniz kullanışlı ve bir o kadar anlamlı bir armağan olacak! Bir nevi karizmatik bir kartvizitlik sayılan Mermer İsimlik, mermer tasarımıyla dikkatleri üzerine çekecektir. Bu anlamda doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde sevgilim için hediye almayı düşünüyorum fakat ne hediye alacağıma karar veremiyorum diyorsanız Mermer İsimlik sizin için çok doğru bir hediye tercihidir.

Sadece sevgiliye değil, aynı zamanda iş arkadaşına veya babaya hediye olarak da sipariş edebileceğiniz kaliteli bir hediye seçeneği olan bu isimliği Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla satın alabilir ve yılbaşı hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak sevdiklere armağan edebilirsiniz. Özellikle masa başı çalışan erkeklere takdim edeceğiniz bu ürünü hediye sahibi çok beğenecektir. O halde daha fazla beklemeden Mermer İsimlik hediye seçeneğini sevdiklere en özel günler için sipariş ederek onlara armağan edebilir ve aranızdaki samimiyeti son derece güçlendirebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na gelerek sevdiklere en anlamlı hediyeleri sipariş edin!

Mermer İsimlik'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları:
  • Boy: 7 cm
  • En: 20 cm
  • Taş Blok Mermer İsimlik Doğal taştır.
  • İsminiz mermer isimliğe UV baskı tekniği ile yazılmaktadır.
  • Taş Blok Mermer İsimlik özenle hazırlanmış hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.