X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138731
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kardeşime doğum günü hediyesi olarak duygusal ve oldukça anlamlı bir hediye almak istiyorum diyenler Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Özellikle erkek kardeşe doğum günü hediyesi almak isteyenler, içerisinde melek figürleri bulunan bu kar küresini tercih ederek kardeşine olan sevgisini en güzel şekilde ona gösterebilir. Bu anlamda en güzel kişiye özel doğum günü süsleri arasında yer alan bu müzikli kar küresi ile kardeşe en güzel anı hediyesini takdim etmiş olacaksınız.

Öte yandan kıza ne hediye alınır diye kara kara düşünüyorsanız eğer kız kardeşe doğum günü hediyesi olarak da bu müzikli kar küresi seçeneğini tercih edebilir ve kız kardeşi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Aynı şekilde ablaya doğum günü sürprizleri yapmayı düşünüyor fakat ablaya hediye olarak ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve ablayı sevindirebilirsiniz. Bu bakımdan ablaya doğum günü hediyesi olarak ona unutamayacağı bir hediye vermek isteyenlerin kaçırmaması gereken kar küresi, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Ablama ne hediye alsam diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok!

Ablaya, abiye, kız ya da erkek kardeşe özel olarak doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek özel bir ürün olacaktır. Kardeşime doğum gününde ne hediye alsam diyenlerin kesinlikle alması gereken anlamlı ve duygusal hediye seçeneklerinin başında gelen bu kar küresi, müzik çalma özelliğiyle de oldukça duygusal bir etki bırakıyor. Daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini sevdiklere armağan etmek için acele edin!

Melek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.