X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Hediye Sepeti » Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti
Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti

Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti

169,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138342
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Melek anneme hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olan Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti , Hediye Fabrikas'ında sizleri bekliyor. Anneye hediye almak isteyenlerin kesinlikle tercih edeceği güzel bir hediye seçeneğidir. İçerisinde isim yazılı kalp yastıktan kokulu çiçeklere kadar bütün güzel hediyeleri barındıran bu hediye sepetinin en güzel ürünü ise kesinlikle anne için bayan kolye seçeneği olacaktır. Anneme güzel bir anneler günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediyedir.

Kendi kendinize anneler günü hediyeleri neler olabilir diye uzun uzun düşünüyor fakat güzel bir hediye tercihinde bulunamıyorsanız eğer anneye alınabilecek son derece anlamlı ve şık anneler günü hediyesi seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Anneye sadece bir hediye alarak onu şaşırtmak istemeyenler için anneye birden fazla hediye seçeneği bulunan bu hediye sepeti oldukça güzel bir tercih olacaktır. Öte yandan anneye doğum günü hediyesi gönder seçeneği ile doğum gününde anneden uzakta yaşıyorsanız anneye hediye olarak bu hediye sepetini kesinlikle tercih etmelisiniz. Hediyeler karşısında oldukça duygulanacak olan anneniz hediyeleri kullandıkça sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Ayrıca bu güzel hediye sepetini kuru kuru hediye etmek istemeyecek ve anneler gününde ya da doğum gününde anne ile ilgili sözler de hazırlayarak anneye unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Aynı şekilde anne hakkında şiir yazarak anneye duygusal bir zaman oluşturabilir ve ona sadece hediye değil, aynı zamanda bir anı hediye etmiş olursunuz.

Hediye Fabrikası'nda özel olarak bir araya getirilen ve anneler günü için oluşturulan bu hediye sepeti ile anneleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Baktıkça sizi hatırlayacağı çok güzel bir armağan!

Melek Anne Gümüş Kolyeli Hediye Sepeti'

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.