X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneye Hediye » Anneye Doğum Günü » Mavi Süslemeli Gümüş Kelebek Kolye
Mavi Süslemeli Gümüş Kelebek Kolye

Mavi Süslemeli Gümüş Kelebek Kolye

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138007
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz insan için alacağınız hediyenin onu ışıldatması isteklerinizin en başında geliyor değil mi? Bunun için ideal fırsatlardan biri boynuna taktığında onu ve kendisini ışıl ışıl gösterecek olan bu mavi süslemeli gümüş kolye olacaktır. Her kadının özenle seçtiği takılar şıklıklarını parlatmak için bir araç olarak görülür ve bu dokunuşu sevdikleriniz için güzel bir hediye ile yapabilirsiniz. Sevgiliye ya da hayatınızda olan ve bu güzelliği hak eden özel bir kadına verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan mavi süslemeli gümüş kelebek kolyeyi yaşadığınız ya da yaşayacağınız özel bir gün için düşünebilir, hem de dünyanın en güzel hediyesi diye arayarak zaman kaybetmiş olmazsınız.  Bu güzel  kelebek motifini ve değerli taşları üzerinde barındıran gümüş kolyeyi sevdiğinizin üzerinde görmek hem sizi mutlu edecek hem de böyle bir hediyeye sahip olacağı için o da kendisini çok değerli hissedecektir.

Zarif ve ince tasarımıyla göz kamaştıracak olan bu ürün kaliteli ve güvenli alışveriş ile hediye fabrikası farkıyla sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için geliyor. Bu muhteşem kolye anne için doğum günü hediyesi, kız arkadaşınız için de etkileyici bir 1 yıldönümü hediyesi olma özelliğini taşıyan bu ürüne sevdiklerini mutlu etmek için şans vermeniz gerekiyor.  Sevgilinizin şıklığını tamamlayacağı gümüş kolye ona her zaman sizi anımsatacak özel bir hatıra olacaktır. Bu hediye ile biricik sevgiliniz hem değer gördüğünü hisseder hem de bu değere karşılık karşısındakine beslediği hislerin boyutu da git gide özelleşir. Durmayın ve sevdiklerinize kendisini özel hissettirmek için bu küçük ama ışık saçan kelebeğe bir şans tanıyın.

 

Mavi Süslemeli Gümüş Kelebek Kolye Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zirkon değerli taşlarla süslü gümüş kelebek kolye.
  • En: 2 cm
  • Boy: 1.8 cm
  • Ağırlık: 2.4 gr
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.