X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem
Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem
Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem
Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem

Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135807
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz sevdiklerinizi kişiye özel tasarlanmış bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Böylesi özel ve kalıcı hediyelere imza atan Hediye Fabrikası sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verebileceğiniz Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem'i tasarladı.

Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediye..

Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak.

Siyah mat görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem'i ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

 

Mat Siyah İsme Özel Hediye Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal gövde
  • Mavi roller kalem
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.