X
Hediye Fabrikası » Okullar Açılıyor » Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu
Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu

Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137490
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Daha küçük yaşlarda Galatasaray sevdasını benimseyen oğlunuza bu doğum gününde harika bir sürpriz yapın ve ona fanatik bir doğum günü hediyesi verin!

Galatasaray'ın renkleri sarı kırmızı ve eşsiz arması ile tasarlanan Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu, biricik oğlunuzun aklını başından alacak bir armağan. Okul hayatında, dershanede, kursta istediği her yerde kullanabileceği bu kalem çantası içerisine kalem, silgi, kalemtraş gibi okul araç-gereçlerini keyifle yerleştirecek kullandığı her yerde Galatasaray tutkusunu herkese ifade edebilecek. Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu'nun diğer bir özelliği de arka yüzüne işlenecek isim ile tamamen oğlunuza özel hazırlanması. Galatasaray fanatiği oğlunuzun kendisini özel hissetmesinde de etkili olacak bu kalem çantası kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek.

Erkek çocuğunuz için satın alabileceğiniz Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusu'nu Galatasaray tutkunu kızınız için de satın alabilirsiniz. Çocuğa hediye olarak harika bir seçim olabilecek bu lisanlı ürünü onlara doğum günlerinde hediye edebilir veya okul hediyesi olarak verebilirsiniz.

 

Lisanslı Kişiye Özel Galatasaray Kalem Kutusunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanslı Galatasaray ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.
  • 2 fermuarlı bölme yeri
  • 20 cm x 10 cm x 5 cm ölçülerinde
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.