X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu
Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu

Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137491
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni okula başlayacak olan çocuğunuzun o tatlı heyecanına ortak olmak amacıyla küçük bir hediye seçmeye ne dersiniz? Hediye Fabrikası olarak şimdi sizlere sunacağımız ürün daha küçük yaşlardan Galatasaray sevgisini benimsemiş çocuklara geliyor; Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu. Sarı kırmızı renklerler ve Galatasar'ın efsane arması ile sıradanlıktan çıkarılan bu kalemlik fanatik bir hediye olarak tercih edilebilecek müthiş alternatiflerden biri. Çocukların okul hayatlarında keyifle kullanacakları Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu'nun fermuarlı gözleri ve kaliteli yapısı okul gereçlerini güvenle koruyacak ve düzen içinde birarada olmalarını sağlayacak. Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu'nun diğer bir özelliği de arka kısmına yazılan isim ile tamamen kız ya da erkek çocuğunuza özel olarak hazırlanması. İsmine ve hayran olduğu takıma özel bir hediye almak çocuğunuzda nasıl bir etki yaratacak bir düşünün isterseniz!

Galatasaray sevdalısı kız ya da erkek çocuğa okul hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu'nu isme özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Aksi halde bu harika hediyeyi kaçırabilirsiniz. Okulda, dershanede, kursta keyifle kullanılabilecek Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusu'nu kendi çocuğunuz dışında sevdiklerinizin çocuklarına da hediye olarak tercih edebilirsiniz.

 

Lisanslı İsim Yazılı Galatasaray Kalem Kutusunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanslı Galatasaray ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.
  • 2 fermuarlı bölme yeri
  • 20 cm x 10 cm x 5 cm ölçülerinde
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.