X
Hediye Fabrikası » Babalar Günü Hediyesi » Ofis Hediyeleri » Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak
Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak

Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138779
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Fenerbahçe taraftarı olan arkadaşa doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız bir Fenerbahçeliye alınabilecek en güzel hediye kesinlikle Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak olacaktır. Fenerbahçe taraftarının asla hayır diyemeyeceği bir armağan olan bu kupa bardağın üzerinde fenerbahçe arması bulunmaktadır. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz de Fenerbahçeli sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz bir hediye seçeneğidir. Kendinize ve takıma katkıda bulunmak istiyorsanız hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Fenerbahçe arması fotoğraflı bardak ile Fenerbahçelilerin çok seveceği bir armağandır.

Öte yandan babalar gününde Fenerbahçeli baba için hediye olarak Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak'ı sipariş ederek babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatabilirsiniz. Kupayı her kullandığında babanız kesinlikle sizi düşünecektir. Bununla birlikte Fenerbahçeli çocuklara hediyeler alarak onların Fenerbahçe sevdasını bu sayede ölümsüz kılabilirsiniz. Bu anlamda Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak hediyesi en doğru tercih olacaktır. Erkek çocuklara alınabileceği gibi Fenerbahçeli kızıma doğum günü hediyesi ne alabilirim sorusunun da en güzel yanıtı olan Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak ile kızınızı da tam bir Fenerbahçeli yapabilirsiniz. Sonuç olarak Fenerbahçeli bir kadına ya da erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Doğum günü gibi özel günlerde Fenerbahçeli sevdiklere hiç düşünmeden Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak'ı armağan edebilirsiniz.

Hediye Fabrikası tarafından sizlerle buluşan Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak hediye seçeneğini dilerseniz kendiniz için, dilerseniz de fenerbahçeli sevdiklere özel olarak sipariş edebilir ve Fenerbahçeye de katkıda bulunabilirsiniz. Takımını seven her Fenerbahçelinin kesinlikle sahip olması gereken oldukça kullanışlı ve şık bir kupa bardak hediyesidir. O halde daha fazla beklemeden bu özel ürünü size özel fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel hediyelerden biri olan Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak seçeneğini doğum günü, yeni yıl ya da yıl dönümü gibi özel günler için Fenerbahçeli sevdiklere kesinlikle alabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Acele edin ve bu özel ürünü sakın kaçırmayın!

Lisanslı Fenerbahçe Kupa Bardak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

  • Ürün malzemesi: Seramik

  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.

  • Orjinal, lisanslı bir üründür. Orjinal hediye kutusu ile birlikte gönderilir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.