X
Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi
Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi
Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi
Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi
Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi
Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi

Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138218
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneme Anneler günü hediyesi almak istiyorum ancak nasıl bir hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlere Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi hediye seçeneğini öneriyoruz. İsterseniz anneler günü için anneye hediye edebilir, isterseniz de yeni evlenen çiftlere ev hediyesi olarak sipariş edebilirsiniz. Sağlığına dikkat eden kişilere hediye olarak alınabilecek son derece pratik bir meyve sıkma sürahisidir. Bu açıdan sağlığına önem veren arkadaşa hediye önerileri arıyorsanız ona Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi'yi gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Arkadaşa, sevgiliye ya da anneye alınabilecek en güzel ev hediyesi seçenekleri arasında yer alan Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi ile onlarla birlikte oldukça sağlıklı içecekler tüketebilir ve sporu gündelik hayatın başına alabilirsiniz. Anneye hediye olarak kullanışlı olduğu kadar değişik mutfak ürünleri arayışı içerisinde olanların da kesinlikle kaçırmaması gereken özel bir ürün olacaktır. Özellikle anneye anneler günü hediyesi olarak alınabilecek Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi ile ona unutulmayacak bir anneler günü yaşatacak ve karşılıklı güzel bir portakal suyu içmenin keyfini süreceksiniz.

Ayrıca arkadaşına doğum günü sürprizleri yapmak isteyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmesi gereken hediyelerden brii olan Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi ile arkadaşa anlamlı ve son derece sağlıklı bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız. Doğum günü, anneler günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklere hediye olarak alınabileceği gibi bu ürünü ayrıca yeni eve çıkan arkadaşa yeni ev hediyesi olarak da sipariş edebilir ve sevdiklerinizle aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen hediyelerden biri olan Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi'yi sevdiklere özel gün hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Öyleyse acele edin!

Limon Portakal Sıkacaklı Sürahi'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Cam şişelidir.
  • Sıkacak plastiktir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.