Hediye Fabrikası » Çocuğa Hediye » Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat
Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat
Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat
Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat

Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136287
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni evlenen çiftlere hediye olarak alabileceğiniz ve son derece kullanışlı olan Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat hediyesi tamamen bebeklere özel olarak tasarlanmıştır. Bebeği olan yakına hediye almak istiyorsanız bebeklerin çok seveceği bu özel hediye seçeneğini kaçırmamanızı öneririz. Özellikle yeni anne olmuş arkadaşa anneler gününde ne alabilirim diye düşünüyorsanız, bu sorunuzun cevabı kesinlikle Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat seçeneği olacaktır. Anneler günü için yeni anneye özel olarak alınabilecek son derece kullanışlı bir bebek hediyesi, hediye fabrikası aracılığıyla sizlerle!

Aynı zamanda bebek hediye sepeti yanında ayrıca bir hediye olarak alınabilecek şık ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Dilerseniz kendi çocuğunuza özel olarak da alınabilecek anlamlı ve son derece sağlıklı bir hediye olan Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat hediyesi, aynı gün kargo özelliği ile birlikte en kısa zamanda kapınıza teslim edilecektir. Bundan sonra bebeği olan arkadaşa hediye ne alınır diye düşünmenize hiç gerek kalmayacak. Bu bebek oturağı sayesinde arkadaşınızın bebeğinin son derece güvenli olmasını sağlayacaksınız.

Bebeğin sürekli bir yerlere kaçmasından şikayetçi olan ya da bebeğinin düşmesinden korkan bir arkadaşa sahipseniz eğer arkadaşa hediye olarak bebek oturağı alarak bebeğini güvende tutmasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda kendi bebeğinizin güvenliğini de önemsiyorsanız, bebeğinizin oldukça güvenli bir şekilde olmasını sağlayacak olan bu bebek oturağını kullanabilirsiniz. Gideceğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu özel hediye seçeneği ile bebeğinize en iyi şekilde banyo yaptırabilecek ve onu besleyebileceksiniz. Siz de Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat hediyelik ürününü daha fazla düşünmeden hediye fabrikası yoluyla sipariş edebilir ve hem kendinizi hem de arkadaşı son derece mutlu edebilirsiniz. Doğum günü ya da anneler günü gibi özel günlerde alınabilecek en anlamlı hediye olacaktır.

Kullanışlı Bebek Oturağı Baby Seat Satın Almadan Önce Bilmeden Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Anatomik yapısı sayesinde bebeğiniz ve sizin için GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLIKLI!
  • Sağlığa zararlı kanserojen madde içermez.
  • 13 kg a kadar ve 6 - 15 ay arası çocuklarda uygundur.
  • Karışık renklerde gönderilecektir.
  • Ürün boyutları:32cm x 32cm
  • Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 16.06.2014 tarih ve TR-K090747 sayılı izni ile üretilmiştir.

Uyarılar: Vantuzlar düz ve pürüzsüz zeminlere yapıştırılmalıdır. Küvet içi kullanımda, çok kısa zaman içerisinde veya çok sığ suda bile boğulma tehlikesi olabilir. Çocuk asla yalnız bırakılmamalıdır. Kullanım esnasında çocuk her zamanilgili kişinin gözetimi altında olmalıdır. Bu ürün su kazaları ve boğulma risklerine karşı ilave güvenlik önlemi içermez.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.