X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi
Küçük Prens Kar Küresi

Küçük Prens Kar Küresi

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137897
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Küçük Prensin büyük dünyasında kaybolmaktan hoşlananlar, belki her dilde küçük prens kitaplarını biriktirenler ve kitabın güzel sözleri ile çevresini donatanlar vardır aranızda. Küçük prensin büyülü dünyası kimleri aydınlatmaz ve kimlerin içini ısıtmaz ki? İsterseniz dostlarınızı da küçük prens ile tanıştırarak içlerinin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Kar küresinin büyülü atmosferi, bu sevimli kitap kahramanı ile bir araya gelince, insanın içi huzurla doluyor. Siz de sevdiklerinizi bu huzur ile tanıştırabilirsiniz. Arkadaşa hediyeler arayanlar, en yakın arkadaşa doğum günü için sürpriz hazırlayanlar ve en iyi anneler günü hediyesi ile annesini mutlu etmek isteyenler bu küre ile arayışlarını sonlandırıyorlar. Çünkü hem göze hitap eden, hem de insanın içine mutluluk aşılayan bir hediye seçeneği ile karşı karşıyasınız.

Hatta sevgililer günü sürprizi yapmak isteyenler için de bu şık hediye ideal bir seçenek olabilecektir. Hem romantik, hem de duygusal hem de son derece anlamlı bir sürpriz gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey bu kar küresini sipariş etmek. Sipariş vermenin kolaylığı ise cabası. Nişanlıya doğum günü hediyesi arıyor, bir türlü karar veremiyorsanız, siz de küçük prensten yardım alabilir, bir demet çiçek ile de hediyenizi destekleyebilirsiniz. Küçük prens, büyük küçük herkese bu zorlu görevde yardımcı oluyor. Hemen sipariş vererek, siz de hediye seçmenin zorluklarından kurtulabilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sipariş verebileceğinizi biliyor musunuz?

 

Küçük Prens Kar Küresini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Küçük prens kar küresi 7 x 4 cm ölçülerindedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.