Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak
Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak
Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak
Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak
Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak

Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135424
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Küçük bir çocuğun gözünden dünyanın nasıl ve ne şekilde olduğunu anlatan en özel romanlardan biri Küçük Prens şimdilerde birçok ürüne hayat vermekte. Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak da bu ürünlerden sadece biri.

Bu harika romanı okuyp, beğenen arkadaşlarınıza veya sevgilinize armağan edebileceğiniz bu kupa bardak şık dizaynı ile dikkat çekiyor. Küçük Prens baskısı ve yine romandan alınan bir söz ile detaylandırılmış tasarımı bu kupa bardağı benzerlerinden ayırıyor. Çay veya kahveyi sıklıkla tüketen sevdiklerinizin büyük bir keyifle kullanacakları Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak onlar için çok özel bir yere sahip olacaktır. Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak'ı evlerinde kitaplarını okurken çay ya da kahve içmek için kullanacaklar, ofiste ise bu kupa bardak ile güne içeceklerini yudumlayarak başlayacaklardır. Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak'ın ahşap kapağı bu ürünün şıklığını tamamlamış harika bir detay olmuştur. Aynı zamanda kaşığı da bulunan bu kupa ile içilen içeceklerin ektra bir keyif vereceği kaçınılmaz.

Küçük Prens hayranı sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak'ı kendiniz için de satın alabilirsiniz. Kaçırmamak için acele edin ve hemen siparişinizi oluşturun.

 

Küçük Prens Baskılı Kapaklı Kupa Bardak; Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaliteli seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Seramik kaşıklı ve ahşap kapaklıdır.
  • 360 derece le petit baskılıdır.
  • Özel kutusunda gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.