X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı
Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı
Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı
Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı
Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı

Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137475
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ufak bir dekoratif ürün ile sıradan bir görüntüye sahip yerleri bir anda neşeli bir görüntüye kavuşturmanızın mümkün olduğu söylesek! Hediye Fabrikası olarak sitemize yeni eklediğimiz keyifli bir ürün olan Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı bunu başarabilirsiniz mesela.

Mavi bir bisiklet ile tasarlanmış bu kapı süsü farklı yazı stili ile dikkat çekiyor. Sıradan kapı yazılarından oldukça farklı görünen Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı ile giriş kapınızı veya odanızın kapısını farklı bir boyuta ulaştırabileceksiniz. Bu sayede renkli kişiliğiniz de dışa yansımış olacak. Hediye Fabrikası'nın dekoratif ürünler kategorisinde yerini alan Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı'nı yalnızca kendi eviniz için değil en sevdiklerinizin evleri veya ofisleri için de tercih edebilirsiniz. Böylelikle onlara sıradışı ve ömürlük bir ev veya ofis hediyesi verebilirsiniz. Hediyenizin eşsiz mutluluklar yaşatacağından da emin olabilirsiniz.

Farklı dekoratif eşyalara sahip olmaktan hoşlanan biri olarak satın alabileceğiniz veya dostlarınıza/arkadaşlarınıza ev ya da ofis hediyesi olarak sunabileceğiniz Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı'nı satın almak istiyorsanız acele etmenizi ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde bu keyifli ürünü kaçırabilirsiniz.

 

Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı 20 cm x 17 cm ölçülerindedir.
  • Özel eskitme tekniği ile metalden yapılmıştır.
  • Ön tabelasında OPEN arka Tabelasında CLOSED yazmaktadır.
  • Yazı ahşabı eskitme tekniği ile yapılmıştır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.