X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa
Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa
Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa
Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa
Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa
Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa

Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137322
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
25 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.

Rahatlatma özelliği ile psikologlardan sonraki tek ve güzel insan kuaförlerimiz.. Modunuz kötü olduğunda koştuğunuz, güzel görünmek için kendinizi ellerine bıraktığınız kuaförünüzün hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunu tahmn edebiliyoruz. Mutsuz olduğunuz anlarda yapacakları güzel bir saç ve makyajla sizi başka bir insan olarak mutlu ve mesut bir şekilde hayata geçirebiliyorlar. Bu da onların büyüsü diyebiliriz. Tabiki tartışmasız el becerileri de bu büyüye eşlik eden şeylerden biri. Sizi çok fazla tanımayan bir insanın saçınızı-başınızı şekillendirme ile bozuk ruh halinize etki etmesi ne kadar da hoş bir durum öyle değil mi? Ve ayrıca bu kadar becerikli ve ne istediğinizi bilen bir kuaför dosta sahip olmak fazlasıyla şanlı olacağınız bir durum. Oturduğunuz o kuaför koltuğundan mutlu bir şekilde kalkmanıza sebep olan kuaför dostunuza küçük bir hediye ile teşekkür etmeyi planlıyorsanız size harika bir öneride bulunacağız! Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa.. Kuaförlük mesleğine ait figürler ile detaylandırılıp sıradanlıktan çıkan bu kupa bardak üzerine sevgili kuaförünüzün isminin yazılmasıyla anlamlı bir hediyey dönüşecektir. Siz değerli müşterisinden böylesi özel bir hediye aldığında eminiz ki saçınızı veya bakımınızı daha bir özenli yapacak ve sizi daha fazla keyiflendirecektir :)

Değerli kuaförüme ne hediye alsam? diye kara kara düşünüyorsanız Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa'yı hemen onun ismine özel hazırlatın, bu keyifli hediye ile bu seferde siz onu mutlu edin. Çalışma ortamında yudumladığı çayını veya kahvesini daha bir keyifli içmesini sağlayın.

 

Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.