X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü
Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü
Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü
Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü

Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138379
Tavsiye Et >
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Erkek Tişört Bedeni:
S
M
L
XL
XXL
Çocuk Tişört Bedeni:
2-3
4-5
6-7
8-9
10-11
12-13

Baba ve oğul arasındaki ilişki çok başkadır, çok kıymetlidir. Bu uyumun, bu sevginin ifade edilmesi oldukça zor… Ancak baba sevgisine sahip oğullar ve oğul sevgisini tatmış olan babalar bilir. Peki, babalar günü gelmişse babayı mutlu edecek hediye ne olmalı? Tam da baba oğula özel böyle bir tasarımın zamanı geldi demektir. Papyon ve kravat ile tasarlanan sevimli tişörtler, son derece dikkat çekici. Fotoğraf baskılı tişört fikri, babanız için şaşırtıcı olacak, babalar günü ve benzeri özel zamanlarda son derece mutlu olmasını sağlayacak. Onun mutluluğu ise şüphesiz ki sizi de mutlu kılacak. Hediyelik eşya dükkânı artık parmaklarınızın ucunda… Hediye ararken saatlerinizi harcamayacak, günlerinizi heba etmeyecek, işin keyifli kısmını kaçırmayacaksınız. Kolayca hediye seçip, kutlama aşamasına geçebileceksiniz.

Erkek ya da kız çocuk hediyeleri olarak da düşünebileceğiniz set, özel olarak baba ve çocukları için hazırlanmıştır ve renk alternatifleri ile birlikte sunulur. Baba olan erkek için hediye seçmek bu tür özel ürünler ile işte bu kadar kolay. Babalar günü, babanızın doğum günü ya da eşiniz ve oğlunuz için hazırlamak istediğiniz bir sürpriz, bu seçim ile çok keyifli hale gelebilir. Erkeklere yılbaşı hediyeleri seçmenin keyifli halini bu çift tişörtü ile yaşayabilirsiniz. Üstelik hemen şuan sipariş vererek, işinizi kolaylaştırabilirsiniz de. Babanızı mutlu etmek için hazır mısınız? Belki de oğluna sürpriz yapmak isteyen bir babasınızdır kim bilir…

 

Kravat Papyon Tasarımlı Baba Çocuk Çift Tişörtü

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.