X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » Kız Kardeşe Hediye » Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt
Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt
Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt
Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt

Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137423
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL

Milli marşımız İstiklal Marşı'nın kıtalarından bir dize; Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak!.. Büyük üstad Mehmet Akif Ersoy'un ömürlük eserinin başlangıcı olan bu cümle daha ilkokul yıllarından aklımıza kazındı. istiklal Marşı'nın her satırını, her mısrasını tek tek ezberledik, benimsedik. Milletimiz adına yazılan bu marşın her kelimesinde bir anlam gizli. Binbir zorlukla kazanılan bu ülkenin güzel insanları sayesinde kaybedilmemesine hitaben 'Korkma!' diye başlayan dizesi halkımıza umut aşılamış, güven vermiştir. 'Korkmayın, bu ülke bölünemez ve bu bayrak asla inmez!' denmiştir. Türk milleti adına büyük anlamlar taşıyan İstiklal Marşı'nın başlangıcı 'Korkma' ve şanlı Türk Bayrağı'mızın ay-yıldızı ile tasarladığımız bir ürün var ki vatanına ve milletine olan sevgisi ile bildiğiniz tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz; Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt.. Eşsiz görüntüsü ile hayranlık hissi yaratan bu baskılı t-shirt ile vatan ve bayrak sevginiz her zaman her yerde gözler önüne serilebilir. İstenilen her yerde giymeye uygun olan tasarım t-shirtümüzü büyük bir onurla taşıyacağınızdan eminiz.

Bay ya da bayan herkese uygun olarak hazırlanan Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt'ün siyah ve beyaz renk seçeneği mevcuttur. Kalitesi ve çıkmayan baskısı ile size uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. İstediğiniz bedende de hazırlatmanız mümkün. Vatanına ve milletine bağlı biri olarak kendinize uygun olarak hazırlatabileceğiniz Korkma Yazılı Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt'ü dilerseniz sevdikleriniz için de hazırlatabilirsiniz.

 

Ay Yıldız Atatürk Silüetli Baskılı T-shirt Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Tişörtünüz size fotoğrafta göründüğü gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.