X
Hediye Fabrikası » Yılbaşı Hediyesi » Yılbaşı Oyuncakları » Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı
Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı

Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı

499,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138735
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Fenerbahçeli taraftarlara hediye alarak onları mutlu etmeyi düşünüyorsanız fenerbahçeli arkadaşa ya da sevgiliye özel olarak Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı hediye seçeneğini tercih edebilir ve onları son derece mutlu edebilirsiniz. Fenerbahçeli erkeklere doğum günü sürprizi yaparak onları şaşırtmayı düşünüyorsanız eğer onlara bu taraftar uçağını sipariş ederek armağan edebilirsiniz. Baktıkça sizi düşünecek olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti de oldukça güçlendireceksiniz.

Fenerbahçeli erkeklere alınacak en güzel hediyeler arasında ilk sırada yer alan Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı ile sevgiliye sevgililer günü sürprizi, arkadaşa ise güzel bir doğum günü sürprizi yapmış olacaksınız. Aynı zamanda Fenerbahçeli erkeklere yıldönümü hediyesi olarak almayı düşüneceğiniz en anlamlı ve etkili hediye bu taraftar uçağı olacaktır. Erkek arkadaşın asla hayır demeyeceği en özel hediyelerden biri olan Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Bütün bunların yanında sevgiliye doğum günü sürprizleri erkeğe olduğu kadar Fenerbahçe taraftarı olan kadınların da çok ilgisini çekecektir. Bu anlamda doğum günü hediyesi kıza özel olarak Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı alınırsa, fenerbahçeli kız arkadaş da kendisini oldukça mutlu hissedecektir. Kız, erkek farketmeden alınabilecek özel hediye seçeneklerinden biri olan Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı'nı gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek fenerbahçeli sevdiklere armağan edebilir ve onların daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı'nı gönül rahatlığıyla fenerbahçeli sevgiliye, arkadaşa ya da kardeşe doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Bu özel hediyeyi kaçırmak istemiyorsanız acele edin ve size özel sunulan fırsatlardan yararlanın.

Koleksiyonerlere Hediye Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Türk Havayolları Lisanslı Ürünüdür.
  • B737 Model uçak 1/100 Model planı ile hazırlanmıştır.
  • Uçak Uzunluğu: 39 cm
  • Kanat Uzunluğu: 35 cm
  • Malzeme: Metal
  • Taraftarların ve Koleksiyonerlerin ilgisini çeken bir üründür.
  • Metalik plaka üzerine isim özelleştirmesi süblime baskı ile yapılır ve asla çıkmaz.
  • Koleksiyonerlere Hediye Metal Maket Fenerbahçe Taraftar Uçağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.