X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati
Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati

Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139366
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
15 karakter yazabilirsiniz.

Benim babam tam bir 'baba' diyorsanız eğer ona babalar günü hediyesi olarak espirili bir hediye almaya ne dersiniz? Tam bir klasik baba olanlara Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek babaya armağan edebilir ve onu eğlendirebilirsiniz. Üzerinde babaların klasik sözlerinin yer aldığı bu duvar saati, camdan oluştuğundan dolayı oldukça şık bir görünüme sahiptir. Dilerseniz duvar saatinin üzerine babanızın ismini de yazdırarak kişiye özel hediye oluşturabilir ve babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan ilk defa babalar günü yaşayacak olan sevgiliye alinacak hediyeler arasında da yer alan Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati hediyesini sakın kaçırmayın!

Bu anlamda sevgiliye hediye saat olarak hazırlanacak bu baba sözleri duvar saati, ilk defa babalar günü yaşayacak olan kocanız için harika bir anı olacak ve saate baktıkça baba olmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu düşünecektir. Babaya özel olarak alınacak duvar saati modelleri arasında en eğlenceli olanı Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati ile babaya unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Saate her baktığında sizi düşünecek olan babayla aranızdaki samimiyeti de oldukça artıracaksınız.

Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanacak olan Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati gibi duvar saati modellerini ve kişiye özel kol saati modellerini Hediye Fabrikası'nda kolaylıkla bularak babaya doğum günü hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla armağan edeceksiniz. Bu anlamda Klasik babalara alınması gereken bu duvar saati cam hediyelik olduğu için oldukça şık bir tasarıma sahip ve son derece kaliteli bir ürün olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve babaya babalar günü ya da doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Asla hayır diyemeyeceği ve baktıkça sizi düşüneceği hediye olan Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 5 mm Cam plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır.

  • Saat modeli 18 cm çapındadır.

  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.

  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

  • Klasik Baba Sözleri Tasarımlı Cam Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.