X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe
Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe
Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe
Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe
Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe
Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe

Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139088
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi neler alabilirim diyenlere sevgililer günü için en romantik ürünlerden biri olan Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe hediye seçeneğini öneriyoruz. Sevgiliye unutamayacağı ve son derece romantik bir gün yaşatacağınız bu minyatür bahçe sevgiliniz tarafından çok beğenilecektir. Özellikle canlıları seven kız arkadaşa alınması gereken ve severek bakacağı bu minyatür bahçe kız arkadaşınızla aranızdaki ilişkiyi oldukça güçlendirecektir. Dilerseniz hamile eşe de gönül rahatlığıyla armağan edeceğiniz bu minyatür bahçe hamilelere hediye olarak alınabilecek özel bir seçenek olacaktır.

Bu güzel ürünü sevgililer günü hediye paketleri olarak hazırlatarak sevgiliye doğum günü gibi özel gnlerde takdim edebilirsiniz. Kız arkadaşın çok beğeneceği ve baktıkça sizi düşüneceği bu minyatür bahçe ile ona en romantik hediyeyi vermiş olacak ve ona verdiğini değeri en güzel şekilde sevgiliye göstereceksiniz. Bayan hediyesi olarak alınabileceği gibi sevgililer gününe hediye erkek seçeneği olarak da satın alabileceğiniz ve üzerine sevgilinin ismini baskılatabileceğiniz bu minyatür bahçe kişiye özel hediyeler arasından en romantiği olacaktır. Kadınlara ve erkeklere yapılabilecek sürprizler neler olmalıdır diye merak edenlere önerdiğimiz romantik hediye seçeneği Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe, sevgili tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Özellikle Yıl dönümü hediyesi olarak tercih edeceğiniz ve sevgiliye unutamayacağı bir yıl dönümü yaşatmanızı sağlayacak olan Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe, sevgiliyle aranızdaki aşkı yeniden alevlendirmenizi sağlayacaktır.

Bu doğasal hediyeyi kız arkadaşa takdim ederken yanına seni çoook seviyorum diye küçük bir not da iliştirebilir ve kız arkadaşınızı oldukça duygulandırabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan özel olarak hazırlatabileceğiniz Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe hediyesini gönül rahatlığıyla sipariş ederek kız arkadaşa armağan edebilr ve ona olan aşkınızı en güzel şekilde sevgiliye gösterebilirsiniz. Onu daha önce hiç olmadığı kadar sevindirecek Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe hediyesi'ni dilerseniz doğum günü hediyesi dilerseniz de sevgiller günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. En özel günler için en güzel hediyeleri Hediye Fabrikası'nda kesinlikle bulacaksınız.

Kız Arkadaşa Hediye Şirin Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 6 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.