X
Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası
Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası

Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138973
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Mutfaktan çıkmak bilmeyen arkadaşa yeni yıl hediyesi ya da anneye anneler günü hediyesi olarak nasıl bir şey alsam diye düşünüyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası tam aradığınız özellikte bir ürün olacaktır. Mutfak kesim tahtası'nın üzerinde yer alan aşçı şapkası figürü veya isteğe göre isim baskılı olarak hazırlatacağınız bu hediye ile hediye sahibi kendisini çok özel hissedecektir. Kaliteli ve ilginç mutfak eşyaları içerisinde yer alan Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası ile sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Öte yandan kişiye özel mutfak önlüğü de hazırlatabilir ve bu hediye ile birlikte takdim edebilirsiniz. Yemek yapmayı çok seven arkadaşa, kardeşe veya anneye özel olarak doğum günü gibi günlerde sipariş edebileceğiniz oldukça anısal değere sahip bir armağan olacaktır. Ayrıca en güzel anneler günü hediyeleri içerisinde yer alan Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası ile anneye unutulmayacak bir anneler günü yaşatmaya hazır olun! Aynı şekilde anneye doğum günü sürprizleri yapmak isteyenlerin de asla kaçırmaması gereken özel ve son derece kullanışlı bir ürün olacaktır. Bu anlamda doğum gününe özel olarak alınabilecek en güzel anneye doğum hediyesi kesinlikle Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası olacaktır.

Anneler günü ya da anneye doğum günü için özel olarak ne hediye alabilirim diye artık uzun uzun düşünmeye hiç gerek yok! Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası'nı hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek anneye armağan edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Ayrıca mutfakta yemek yapmayı seven arkadaşa yeni yıl hediyesi ya da kardeşe doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz özel ve kullanışlı bir ürün olacaktır.

Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30 cm uzunluğunda, 20 cm genişliğindedir.

  • Malzeme: Daire şeklindeki ahşap gövde ile metal tutacak ve askı aparatı.

  • Master Chef'lere özel olarak alt kısma dilediğiniz ismi yazabilirsiniz.

  • Kişiye Özel Yuvarlak Kesim Tahtası​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.