X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kol Düğmesi » Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi
Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi

Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F8867
Tavsiye Et >
2 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz beylere kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan beyler için tasarladı..

Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Beylerin çok fazla kullanmasalar bile vazgeçemedikleri birkaç aksesuarları vardır. Bunlardan biri de kol düğmeleridir. Özel günlerde şıklıklarını tamamlayan kol düğmeleri tarz sahibi beylerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Özel bir günde, başbaşa bir akşam yemeğinde, şık bir gecede giydikleri takım elbiselerin tamamlayıcısı olan kol düğmeleri kişiye ve zevke göre farklılık göstermektedir.

Beylerin giydiği takım elbiseleri detaylandıran kol düğmelerini birde kişiye özel tasarlanmış hali ile beğenilerine sunmaya ne dersiniz?

Erkeğe alınabilecek en mükemmel, en kullanışlı hediye olabilecek Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi, ideal bir seçim olacaktır.

Şık giyinmeyi seven, stil sahibi beylere armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi, şık ve eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak nitelikte bir üründür.

Böylesine zarif bir tasarım, üzerine işlenecek olan isim-soyisim baş harfleri ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir ve anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediyeye dönüşecektir.

Stil sahibi beylerin severek kullanacağı Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi ile sevdiğiniz insanın her an aklında olabilirsiniz.

Yuvarlak ve işlemeli tasarımı ile oldukça şık ve etkileyici görünen Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi'ni dilerseniz kendiniz için satın alın dilerseniz de şık giyinmeyi seven sevgiliniz için, babanız için veya değer verdiğiniz yakın arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi veya yeni yıl hediyesi olarak satın alın.

Böylesine anlamlı ve ince düşünülmüş bir hediye ile yıllarca sevgiyle hatırlanın..

 

Kişiye Özel Yuvarlak Desenli 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün gümüştür, kadife kutusuyla birlikte gönderilmektedir.
  • Boyut:1,5x1,5cm
  • Üzerine istenilen harfler işlenerek kişiye özel hale getirilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.