Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası
Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası

Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62901
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevgilinize, eşinize, babanıza, erkek kardeşinize veya en yakın arkadaşınıza yılın en yakışıklısı olduğunu hissettirmek ve bunu ona ispatlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise sıkı durun! Hediye Fabrikası olarak tasarımına imza attığımız Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası sizin için!

En sevdikleriniz sizin için en özellerdir elbette. Ve bunu onlara hissettirmek size büyük keyif verecektir. Hediye Fabrikası olarak size bu konuda kolaylık sağlamak ve sevdiklerinizi özel hissettirmeniz için yardımcı olmak amacıyla en güzel hediye alternatiflerine imza attık. Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası da bunlardan biri. Hayatınızdaki erkeklerden birine armağan edebileceğiniz bu kupanın ön yüzü yılın en yakışıklısı yazısı ve şapka/papyon ikilisi ile detaylandırılmıştır. Ve yine üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin yazılmasıyla çok özel bir armağana dönüşecek, onları mutlu edecektir. Verdiğiniz değerin yansıması olabilecek bu kupa bardak ile erkeğe alınabilecek en güzel hediyeyi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Hayatınızdaki önemli beylerden birine özel gün hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye niteliğinde hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası için elinizi çabuk tutmanızı ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturmanızı öneriyoruz. Aksi halde bu sıradışı ve kişiye özel hediyeyi kaçırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Yılın Yakışıklısı Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Not: Bu kupa sihirli kupa değildir.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.