X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası

Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118377
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Mimar olan ve mimarlık okuyan tüm arkadaşlar için eğlenceli bir hediye: Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası. Mimar arkadaşlara doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak sunabileceğiniz bu hediye ile her yudumlarında sizi hatırlayacaklar. Mimar olan bayana doğum günü hediyeleri olarak sipariş edebileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda erkek için doğum günü sürprizleri arayanların da asla kaçırmaması gereken özel bir hediyedir. Bu anlamda kadın veya erkek için hediyeler arasında yer alan isim baskılı bu kahve kupası mimar arkadaşın asla hayır diyemeyeceği özel bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası hediye seçeneğini mimar arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde gönül rahatlığıyla armağan edebilirsinzi.

Neden Kişiye Özel Hediyeler diye soracak olursanız size kısaca açıklayalım; Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda bu hediyenin bir eşi daha yoktur. Sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Yetişkinden çocuğa, kadından erkeğe tüm insanların en beğendiği hediyeler, kendine özel hazırlanmış olanlardır. Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Kalabalık bir ortamdaysanız oradaki en ilginç hediyelerden birini veriyorsunuzdur. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyelik kupalar ile arkadaşı son derece mutlu edeceksiniz ve kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız. Sevdiklere orijinal, ilginç ve sıra dışı bir hediye vermek istiyorsanız bir Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs. ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz. Baskılı Kupalar kategorisinde hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için Fotoğraf - Resim Baskılı Kupalar - İlginç Tasarımlı ve Sihirli Kupa kategorisine tıklayabilirsiniz. Acele edin!

Kişiye Özel Yılın En İyi Mimarı Çay-Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda, elde yıkayınız. Bulaşık makinelerindeki tuz, kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.