Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi
Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi
Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi
Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi

Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4262
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.
250 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Özel günleri, gerçekten ÖZEL yapmak bu eşsiz plaket ile artık çok daha kolay keyifli!

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Böylesine özel ve sıradışı bir hediyeyi biz Hediye Fabrikası olarak sizler için tasarladık, Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi..

Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi ile sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verip onlara verdiğiniz değeri farklı ve özel bir hediyeyle gösterebilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel 'Yılın En İyi İnsanı' Plaketi ile sevdiklerinizi gururlandırırken ev ve ofislerinde onur duyarak sergileyeceği bir armağan verebilirsiniz.

Üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyismini yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi'ne çok özel notunuzu ekleyip söylemek istediklerinizi bu şık plaketle kalıcı hale getirebilirsiniz.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı Hediye Fabrikası'ndan farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en özel günlerinize özel tasarlatıp satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Yılın En İyi İnsanı Plaketi satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün 13*17 cm ebatlarındadır.
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.