X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası
Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası

Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118383
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Bankacı sevdiklere özel tasarım kupa bardak ile onlara güzel bir doğum günü hediyesi almış olacaksınız. Bankacı sevdiklerin mesleğinin eri birer bankacı olduklarını düşünüyorsanız onları bu hediye ile ödüllendirin. Bankacı arkadaşıma ne hediye alabilirim? diye daha fazla düşünmeyin! Ona iş yeri için masaüstü aksesuarlar arasında bulunan bir kahve kupasını armağan ederek onunla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası'nın üzerine arkadaşın ismini işletin, O'na unutamayacağı bir hediye verin.

Arkadaşınız onun için tasarlattığınız Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası ile arkadaşlarının arasında dikkat çeksin. Ayrıca iş yerinde çalışan kıza alınabilecek hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası hediye seçeneğini tercih ederek iş arkadaşını şaşırtabilirsiniz.

Çayını-kahvesini keyifle yudumlasın. Aynı zamanda bankacı ablaya hediye olarak da gönül rahatlığıyla doğum günü gibi özel günlerde bu ürünü sipariş edebilirsiniz. İş yeri hediyesi olduğu gibi ayrıca ev aksesuar seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Bir bankacıya almanız gereken kişiye özel hediyeler neden bu kadar önemli diye kafa yoruyorsanız size kısaca anlatalım; Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda bu hediyenin bir eşi daha yoktur. Sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Yetişkinden çocuğa, kadından erkeğe tüm insanların en beğendiği hediyeler,kendine özel hazırlanmış olanlardır. Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı ve farklı hediyelerdir.Kalabalık bir ortamdaysanız oradaki en ilginç hediyelerden birini veriyorsunuzdur. Öte yandan bankacı kardeşe doğum günü sürprizleri nelerdir diye düşünüyorsanız ona kişiye özel hazırlanan bu kupayı takdim edebilirsiniz. Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir hediye vermek istiyorsanız bir Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs.ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel Yılın En İyi Bankacısı Çay-Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.