X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü
Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü
Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü
Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü

Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4259
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
225 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Adeletin sağlanmasına yardımcı olan sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza yüzlerinde gülümseme oluşturacak, onları onurlandıracak bir hediyeyle mutlu etmeye ne dersiniz?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Böylesine özel ve sıradışı bir hediyeyi biz Hediye Fabrikası olarak sizler için tasarladık, Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü..

Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü ile 'Yılın en iyi avukatı' dediğiniz, avukatlık mesleğini layığıyla yerine getiren sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verip onlara verdiğiniz değeri farklı ve özel bir hediyeyle gösterebilirsiniz.

Başarı hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü ile avukat sevdiklerinizi gururlandırırken ev ve ofislerinde onur duyarak sergileyeceği bir armağan verebilirsiniz.

Üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyismini yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü'ne çok özel notunuzu ekleyip söylemek istediklerinizi bu şık plaketle kalıcı hale getirebilirsiniz.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı Hediye Fabrikası'ndan farklı hediyeler almaktan hoşlanan avukat sevdikleriniz için en özel günlerinize özel tasarlatıp satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Yılın En İyi Avukatı Ödülü satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün 13*17 cm ebatlarındadır.
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.