Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )
Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )
Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )
Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )

Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4267
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
225 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Özel günleri, gerçekten ÖZEL yapmak bu eşsiz plaket ile artık çok daha kolay keyifli!

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Böylesine özel ve sıradışı bir hediyeyi biz Hediye Fabrikası olarak sizler için tasarladık, Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )..

Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı ) ile sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye verip onlara verdiğiniz değeri farklı ve özel bir hediyeyle gösterebilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı ) ile sevdiklerinizi gururlandırırken ev ve ofislerinde onur duyarak sergileyeceği bir armağan verebilirsiniz.

Üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyismini yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı )'ne çok özel notunuzu ekleyip söylemek istediklerinizi bu şık plaketle kalıcı hale getirebilirsiniz.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı Hediye Fabrikası'ndan farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en özel günlerinize özel tasarlatıp satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Yılbaşı Plaketi ( Kırmızı ) satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün 13*17 cm ebatlarındadır.
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.
  • Ürün süblimasyon tekniği kullanılarak hazırlanmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.