X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve
Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51048
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Sevgimizi göstermenin çeşitli yolları var ve bunların en güzeli de şüphesiz ki hediyeleşmek. Sevginizi göstermek istediğiniz sevgiliye ya da eşe alacağınız hediye de çok özel olmalı. Akrilik çerçeve tam da bu tür bir hediye… Yıldönümü ya da 14 Şubat sevgililer günü için harika bir seçenek olabilir. Takvim şeklinde oluşu, özel bir günü ölümsüzleştirmenizi sağlıyor. Bu yüzden de çok romantik bir görünüme sahip olmakta. Üstelik küçük bir not ekleyerek, sevginizi yansıtabilir, isimlerinizi de ekletebilirsiniz. Nihayetinde size özel olarak hazırlanmış olan bir hediyeden söz ediyoruz. Sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan satın alarak armağan edebilirsiniz.

Sevgiliye yıl dönümü hediyesi haricinde sevgililer günü için el yapımı hediyeler tercih edebilir, farklılık yaratabilirsiniz ama zamanı olmayanlar için durum biraz daha farklı. Zamanı olmayanlar ama özel ve anlamlı bir hediye ile sevgisini göstermek isteyenler de kişiye özel olarak hazırlanan bu çerçeveyi tercih edebilir. Doğum günü sürprizi nasıl yapılır derseniz de arkadaş ya da sevgili olma durumuna göre farklı öneriler sunulabilir. Bu çerçeve ise tam da sevgilinize göre bir hediye, dolayısıyla bir sürpriz olacak. Ayrıca ofis hediyeleri arasında da düşünülebilir, çünkü sevgiliniz ya da eşinizi masasını süsleyecek olan ürün, romantik ve hoş görünecektir. Gün içinde sık sık sizi hatırlaması için de güzel bir sebep olabilir. Siz de bu şık akrilik çerçeve ile sevdiğinize sürpriz yapmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden siparişinizi verin. Sipariş vermek oldukça kolay! Mesajınız, tarih ve isimlerinizi ise belirtmeyi unutmayın ve harika hediyenizi sevdiğiniz kişiye sunmak için hazırlanın. Sevgilime romantik bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazırlanın. Ayrıca ilginç hediyeler sevgiliye alınacak en duygusal hediyeler de olacaktır. Ona güzel mesajlar yazdırabileceğiniz ve isim baskısı yapabileceğiniz bu akrilik çerçeve ile sevgiliyi son derece mutlu etmeye hazır olun!

En güzel sevgililer günü hediyeleri arasında yer alan Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve hediyesini sevgililer gününde kız arkadaşa kesinlikle hediye etmek isteyeceksiniz. Sadece yıl dönümü için değil, aynı zamanda sevgililer günü ya da doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden armağan etmek isteyeceğiniz özel bir ürün olacaktır. Kız arkadaşa hediye olarak alınabileceği gibi erkek arkadaşa da hediye edilecek olan Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edecek ve sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Kişiye özel olarak hazırlandığından sevgilinin kendisini önemli hissetmesini sağlayacak ve baktıkça sizi düşünmesine yol açacaksınız. Romantik ve duygusal bir hediye arayanların asla kaçırmaması gereken özel bir hediye olacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve hediye seçeneğini sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak ve özellikle yıl dönümü hediyesi olarak armağan edebilir ve aranızdaki aşkı her daim canlı tutabilirsiniz. Dilerse ofisinde dilerse de evinde sergileyeceği bu çerçeveye baktıkça sevgiliniz sizi düşünecektir. Üzerinde takvim yer alacak olan bu çerçeve ile birlikte çok güzel planlar da yapabilir ve yıl dönümünüz için anısal bir değere sahip olan bu ürün ile aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Öyleyse bu harika hediye seçeneğini satın almak için hemen harekete geçin!

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler: 7.5x10 cm
  • Parlak akrilik malzeme
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.