Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad
Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad

Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135617
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için klasik hediyelerin dışında bir hediye seçmek istiyorsanız Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad sizin için!!

Gün içerisinde zamanının çoğu bilgisayar başında geçen sevdikleriniz için satın alabileceğiniz Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad, ideal bir seçim olacaktır.

Bilgisayar ekranına bakmaktan yorulan, bunalan sevdikleriniz sizin vereceğiniz bu eşsiz hediye ile birazda olsa günün yorgunluğunu atacaklardır, mutlu olacaklardır.

Sevdikleriniz için sıradan hediyelerin çok dışında olacak Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad ile her an akıllarında olabileceksiniz.

İş hayatın da olan sevdiklerinizin çalışırken en çok kullandığı şeyin bilgisayar olduğunu düşünürsek, Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad seçebileceğiniz en kullanışlı hediye olacaktır.

Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad üzerine yazdıracağınız isim bu ürünü sıradanlıktan çıkarıp oldukça anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Sevdiklerinizin gün içerisinde çalışırken sizi hatırlamasını istiyorsanız Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad'i onlar için hazırlatın, en özel günlerde hediye edin.

 

 

Kişiye Özel Yazılı Stili Deri Mouse Pad Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Orjinal dana derisinden imal edilmiştir.
  • Taba-siyah olarak iki taraflı kullanılmaktadır
  • Yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • Ürün boyutu 22x18 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.