X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Kişiye Özel Türkiye Haritası Kristal İsimlik
Kişiye Özel Türkiye Haritası Kristal İsimlik

Kişiye Özel Türkiye Haritası Kristal İsimlik

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3992
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel Türkiye haritası kristal isimlik ile sevdiklerinizin masa üzeri isimlik anlayışını değiştirebilirsiniz.

Ülkesini çok seven ve bu konuda sık sık hayatında vurgulara yer veren tanıdıklarınıza mükemmel bir hediye fikri olabilecek olan Türkiye siluetindeki isimlik hediyesi fikriyle karşınızdayız. Bürolar, ofisler, çalışma alanları gün içinde içine sıkışıp kaldığımız ortamlar. Haliyle az da olsa bu ortamları renklendirmek, farklı kılmak ve kendine özgü unsurlarla donatmak istiyor insan. İşte bu sayfada da isimlik algısını değiştirerek hem oldukça anlamlı hem de renkli kılacak olan bir unsur var. Kişisel özel hediyeler arasında  en güzel şekkilde yararlanabileceğiniz bu Türkiye formundaki kristal isimlik sizin babanızın da masasını süsleyebilir dilerseniz.

 

Kişiye özel Türkiye haritası kristal isimlik sayesinde, artık sevdiklerinizi ya da tanıdıklarınızı  sıradan ahşap, maden,  gibi soğuk isimlik objelerinden kurtarabilirsiniz. Daha şık, iç ısıtan ve sıcak tavırlarda masaların üzerinde sergilenebilecek olan bu kristal isimlik, hem ofislere daha hoş bir ambiyans katacağı gibi sıra dışı bir şıklık da yaratacak. Kapıdan içeri giren herkesin gözüne şıklığıyla takılacak olan bu obje, farklılığı ve elit çizimiyle gerçek bir hediye olacak. Örneğin iş çevrenize yılbaşına özel eşantiyon babında ki hediye arayışlarınız için bu  kristal isimlik mükemmel bir fikir olabilir.

 

Bu Türkiye haritası siluetindeki kristal isimlik sayesinde vatanını çok seven gerçek milliyetçilere, Türkiye’nin her yerine hizmet veren ve mal gönderen firma sahiplerine, ya da  iş yaptığınız firma sahiplerine ilginç bir hediye yaratabilirsiniz. Öte yandan eşinizin ya da babanızın iş yerine özel bir hediye olarak götürebilirsiniz. Yine terfi alan tanıdıklarınıza, yeni ofise geçen ahpablarınıza ya da iş yeri açan dostlarınıza da bu özel ve şık üründen göğsünüzü gere gere götürebilirsiniz. Erkekler için hediye arıyorsanız tüm gününü ofisinde geçiren tanıdıklarınıza işte mükemmel bir ofis hediyesi burada!

Sizde ofislerde hep aynı hep aynı objeleri görmekten sıkılan ve hayatta daima yenilikçi adımlar atmaktan hoşlanan biriyseniz, kişiye özel Türkiye haritası isimlik tam sizin masalarınıza göre demektir. İsimleriniz bizim için önemli ve değerlidir. Zira her birey eğitim aldığı akademide  branşı üzerinde yıllarca  dirsek  çürüterek uzmanlaşır ve diploma sahibi olur. Mesleğiniz her ne olursa olsun yıllar içinde sahada   tecrübelenen ve devleşen isminiz hangi işi yapıyor olursanız olun en değerli markalar gibi sergilenmelidir masalarınızın üzerinde. İşte  kişiye özel Türkiye haritası kristal isimlik de bu işi şık güzel bir şekilde başaracaktır. Bundann böyle masalarınızın üzründe ışıl ışıl parlayan ve herkesin dikkatini çeken isimlikler görmek istyorsanız kesinlikle bu isimlikler sizin ofis masanızın da üzerini süslemelidir.

 

Sevdiklerinizin kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacak çok özel kristal hediyeler..

Ofis hediyesi olarak sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Türkiye Haritası Kristal İsimlik, göndereceğiniz isimle hazırlanmaktadır.

Üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelen Türkiye haritası kristal isimlik, sıradanlıktan çıkıp çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Sevdikleriniz gün içerisinde çalışırken çalışma masalarını süsleyen hediyenizle keyifleneceklerdir ve kendilerini çok özel hissedeceklerdir.

Siz de arkadaşınız, babanız, patronunuz veya sevgiliniz için şık ve kalıcı bir ofis hediyesi arıyorsanız Türkiye Haritası Kristal İsimlik'i onlar için tercih edebilirsiniz. Bu eşsiz tasarım şık bir hediye olmakla birlikte sizin ve sevdiklerinizin kalıcılığının bir simgesi olacaktır.

 

Kişiye Özel Türkiye Haritası Kristal İsimlik satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kristalin içine size özel ; fotoğraflar, yazılar vb. lazer tekniği ile kristale işlenmektedir.
  • Ürün ebatı;8,5x14x4 cm'dir.
  • Not: Yazı silinmez.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.