X
Hediye Fabrikası » Sevgiliye Hediye » Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem
Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem

Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138441
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bir kalem çok şey ifade eder ve bazıları için belki işi gereği belki de yazma gibi hobileri gereği kalem olmazsa olmazdır. Bu tip durumlarda, birine alabileceğiniz en iyi hediye kalem haline gelir. Ancak diğer taraftan kalem hediye etmenin basit bir iş olduğunu düşünebilirsiniz. Peki, ya kalem kişiye özel olursa? Yani ona özel tasarlanan, üzerinde adının yazdığı, şık ve kullanışlı bir kalem olursa? İşte bu mümkün… Sevdiğiniz kişinin ismini belirterek sipariş edeceğiniz bu kalem, onun adına özel olarak hazırlanıyor, üzerine kaliteli bir şekilde ismi naklediliyor ve öyle gönderiliyor. Mutluluk garantili bir hediye vermiş oluyor ve bu mutluluğu siz de yaşıyorsunuz.

Ucuz doğum günü hediyeleri arayanlar için iyi bir alternatif olmakla birlikte, farklılıktan hoşlananlar için de kıymetli bir seçenek olacaktır bu kalem. Bir de doğum günü hediyeleri erkekler için çok zor bir hal alabiliyor değil mi? Oysa doğum günü de, sevgililer günü de yılbaşı da ve hatta babalar günü de bu kalem ile kolayca atlatılabilir. Üstelik anı mahiyetinde bir hediye ile… Bu tip özel günlerde en güzel hediyeler erkek için kullanışlılık taşıyanlardır. Çünkü erkekler buna daha fazla önem verir. Bunun yanında bir de kendilerini özel hissettirse yeter. Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi arıyorum diyenler, kız arkadaşıma sevgililer günü sürprizi yapmak istiyorum diyenler, tereddütsüzce bu seçimi yapabilirler.

 

Dokunmatik Ekran Uçlu Kişiye Özel Tombul Tükenmez Kalem

  • İsim yazılı kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazıma ile yazılır ve çıkma olmaz.
  • Tercihinize göre koyu gri veya siyah renk tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kalemin arka ucu dokunmatik ekran kullanımına uygun uçludur.
  • İsim yazılı kalem 13 cm ölçülerindedir.
  • Kişiye Özel İsim Yazılı Tükenmez Kalem şık kutusunda ve özenle paketlenerek gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.