Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59705
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
16 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yeni işe başlayan arkadaşınızın bu heyecanına ortak olmak amacıyla vereceğiniz hediyeniz hazır değil ise doğru adrestesiniz! Çünkü Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel Tekli Kalem Seti, iş hayatında keyifle kullanılacak bir aksesuar.

Yeni iş hediyesi ne alınır? sorusuna muhteşem bir cevap olabileceğini düşündüğümüz bu tükenmez kalem arkadaşınızın ismi ile sıradanlıktan çıkarılacak ve çok özel bir armağana dönüştürülecektir. Ofis ortamında keyifle kullanılacağını düşündüğümüz Kişiye Özel Tekli Kalem Seti ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü iş hediyesi olarak akla ilk gelen şeylerden birinin kalem olduğunu düşünürsek ve bu kalem öyle sıradan bir kalem değilse eminiz ki arkadaşınız tarafından çok beğenilecek ve severek kullanılacaktır. Ömür boyu saklanacak bu değerli armağan ile daima akıllarda olabileceksiniz.

En yakın arkadaşınızı yeni başladığı işi dolayısıyla tebrik etmek istiyorsanız işte size harika bir fırsatı diyoruz ve sitemizin hazırladığı Kişiye Özel Tekli Kalem Seti'ni arkadaşınızın ismi ile hazırlatmanızı ve hemen satın almanızı öneriyoruz. Kaçırdığınız takdirde sıradan hediyeler vermek zorunda kalabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP800'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Tokası altın sarısı ve gövdesi metal renktedir.
  • Tekli Tükenmez kalem.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.