X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59704
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.

Yeni bir işe başlayan çok yakın dosta bu heyecanına ortak olmak amacıyla şık bir hediye vermeyi ister misiniz? Konu değerli dostunuz olunca elbetteki istersiniz. Bu anlamda ister yeni iş hediyesi isterse de arkadaşa özel doğum günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Tekli Kalem Seti - BP509 Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Yeni işe başlamanın heyecanını anlatmamıza gerek yok. Hemen hemen herkes bu durumu yaşamış, o tatlı heyacanın tadına varmıştır. Yeni iş heyecanını yaşama sırası arkadaşınızda ise size düşen de bu heyecana ortak olmak ve arkadaşınızı motive etmektir. Bunu nasıl yapabilirim diyorsanız işte size harika bir fırsat; Kişiye Özel Tekli Kalem Seti. İş hayatında keyifle kullanılacak bu kalem benzerlerinin çok dışında. Tükenmez kalem üzerine arkadaşınızın ismini işleyip tamamen ona özel olacak şekilde hazırladığımızda sürpriz dolu bir hediye yaratmış oluyoruz. Arkadaşınızın mutluluğunu ikiye katlayacak Kişiye Özel Tekli Kalem Seti, yeni işinde severek kullanacağı ve her kullandığında da siz değerli arkadaşını sevgiyle anacağı bir armağan olacaktır. Bu anlamda yeni iş hediyesi erkek ya da kadın farketmeksizin karşıdakini mutlu edecek en önemli detaylardan biridir. Sevilen arkadaşa yeni iş hediyesi olarak Kişiye Özel Tekli Kalem Seti'ni alabilir ve kalemin üzerine arkadaşınızın ismini baskılatarak hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Bu bakımdan neden kişiye özel hediyeler bu kadar önemli diye merak ediyorsanız bunun en güzel açıklamasını size yapalım; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Herkes kendisine ait olan ve başkasında olmayan bir şeye kesinlikle sahip olmak ister. Ayrıca kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Sevdiklere, ofis arkadaşlarına ya da arkadaşa yeni iş hediyesi olarak orjinal hediyeler alabilir ve onlara ilginç ve anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kişiye özel hediye seçenekleri ayrıca hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Siz de eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Arkadaşa kişiye özel hediye kalem alarak ona sizden bir hatıra bırakmak istiyorsanız bu tekli kalem seti ona alabileceğiniz en özel hediye seçeneklerinden biri olacaktır.

Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Bu sayede yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye’de ve Dünya’da tek olmuş olur. Sevdiklere alınabilecek kişiye özel hediyeler ile onlarla aranızdaki samimiyet boyutunu son derece güçlendireceksiniz. Siz de yeni işe başlayan dostunuza şık bir ofis hediyesi aıyorsanız Kişiye Özel Tekli Kalem Seti'ni kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Acele edin ve bu özel kalemi arkadaşınız için hemen alın.

Bu hediye seçeneğini dilerseniz yeni iş hediyesi olarak, dilerseniz de arkadaşa doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek arkadaşı şaşırtabilirsiniz. Sizden alacağı en güzel anı olacak bu kalemi kullandıkça arkadaşınız sizi düşünecektir. O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan kişiye özel bu kalemi arkadaşa ister yeni iş hediyesi isterse de doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etme imkanını bulabilirsiniz. Bu ürünü almak için hemen şimdi acele edin!

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – BP509'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tokası metal ve gövdesi siyah renktedir.
  • Tekli tükenmez kalem.
  • Özel kutusunda gönderilir.

 

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.