X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R
Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62751
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Sizde sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti – AKD656-R satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kalemin üzerindeki isim lazer işleme tekniği ile yazılır.
  • Ürün tek kalem şeklinde ve şık kutusuyla birlikte gönderilmektedir.

Kalem özellikleri;

  • Tokası altın sarısı, gövdesi siyah renktedir ve üzeri sarı renkli desenlerle süslenmiştir.
  • Tükenmez kalem
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.